Négy kategóriában is a Giulia vitte az első díjat

Az Alfa Romeo akkor sem tud leállni, ha a díjak begyűjtéséről van szó: a Giulia négy kategóriában nyerte meg a "SPORT AUTO AWARD 2020" díjat.

A német SPORT AUTO magazin olvasóinak 18 kategóriában kellett dönteniük a győztesről, és összesen 230 sorozatgyártású modell közül szavazhattak kedvencükre. Az érdeklődés nagy volt, több mint 13 ezer ember vett részt a közönségszavazáson.

Az autósok a „100 000 euró alatti sorozatgyártású szedánok” kategóriában a Giulia Quadrifoglióak ítélték oda a „SPORT AUTO AWARD” első díját, míg a „100 000 euró feletti sorozatgyártású szedánok” kategóriában a Giulia GTA-t értékelték a legjobbnak. Továbbá a dobogó legfelső fokára léphetett a Giulia Veloce „75 000 euró alatti import sorozatgyártású szedánok” kategóriában, illetve a „sorozatgyártású szedánok 50 000 euró alatt” kategória első helyezettje is a Giulia lett.

Kimondhatatlanul büszkék vagyunk, és mélyen elkötelezettek, hogy autóinkkal az emberek igényeit szolgáljuk a jövőben is.